1200mm scheprad 47" Zonder tanden Scheprad |12EX-WD47B
12EX-WD47B
Spu:
12EX-WD47B
Productomschrijving
Gepakte Gewicht
64.1KG
Gepakte Afmetingen
1245*460*280mm