1200mm dėžutė 47" Dėžutė be dantelių |12EX-WD47B
12EX-WD47B
Spu:
12EX-WD47B
Produkto aprašymas
Išsiuntimo svoris
64.1KG
Išsiuntimo matmenys
1245*460*280mm