ŝovelilo 1200mm 47" Sen dentoj |12EX-WD47B
12EX-WD47B
Spu:
12EX-WD47B
Produkt-priskribo
Pakaĝita pezo
64.1KG
Pakaĝitaj dimensioj
1245*460*280mm